Autor Tema: Huawei U8110  (Pročitano 239 puta)

Na mreži Vlasnik i Admin

• Administrator
  • Sr. Member
    • Pogledaj profil
    • KUPI ILI PRODAJ
Huawei U8110
« poslato: 04 Decembar 2015 - 10:32:39 posle podne »
Ovaj tekst je objavljen na Srpskom Mileva Forumu dana 07.062011 godine i to na starom softveru foruma.

Kupio sam huawei u8110,u pitanju je telefon koji ima android 2.1 operativni sistem,a konfiguracija mu je:Osnovno Market Status : Aktuelan Model : U8110 Mreže : 850Mhz, 900Mhz, 1800Mhz, 1900Mhz, HSDPA, Kućište Oblik : touch-screen, Tastatura : nema, Baterija Vrsta : Li-Ion Kapacitet : 1150 mAh Ostalo Ostalo : vibracija, akcelerometar, Ekran Glavni Tip : TFT Veličina : 2.8 inča,Broj boja : (18-bit) 262.144 boja Rezolucija : 240x320 piksela Ostalo : osetljiv na dodir, Kamera Glavna Orijentacija sočiva : sa zadnje strane Broj piksela senzora : 3.15 megapiksela Rezolucija fotografija : 2048x1536 piksela, Ostalo : video zapis, blic, Pomoćna Orijentacija sočiva : sa prednje strane Rezolucija videa : (VGA) 640x480 piksela, Ostalo : video zapis, Zvuk Reprodukcija Format melodija : mp3, aac, wav, Ostalo : spikerfon, fm radio prijemnik, Memorija Eksterna Podržani formati : microSD (Trans Flash), Softver Operativni sistem Vrsta : Android Podržani formati : aac, wav, mp3, mp4, wma, H.263, H.264, Funkcije Osnovne : kalkulator, kalendar, alarm, Napredne : snimanje glasa, Komunikacija Lokal Kablom na : USB 2.0 port, 3.5' audio, Bežično : bluetooth 2.1, Udaljeno Prenos podataka : GSM (9,6 Kb/s), GPRS (115 Kb/s), EDGE (236 Kb/s), HSDPA, WAP pretraživač : 2.0 Podržane tehnologije : SMS, EMS, MMS, WiFi, GPS, SyncML.

Telefon ima 16 gb memorije a zanimljivo je da se baterija puni preko USB kabla i to tako što se taj kabal spoji na telefon i punjač baterije,a kada se isključi sa punjača baterije i spoji na kompjuter onda se preko njega ostvaruje prenos podataka.
Telefon sam kupio u MTS-u u tarifnom profilu kontrola troškova a košta SAMO 6000 din. što je džaba za takav telefon,a još uz to 6000 din. cu isplatiti na 12 mesečnih rata a jedna mesečna rata će me izaći 500 din. koje ću plaćati uz mesečne račune.

ezana: Ja imam huawei u8110 i stwarno mnogo dobar telefon.

Baš tako telefon je jako dobar u stvari to ti je neka vrsta ručnog kompjutera.Pored wifi-a ima i svoj ugrađen ruter tako da istovremeno možete da surfujete preko sim kartice i na telefonu i kompjuteru.Android ima dosta aplikacija tako da postoji i skype aplikacija.Ja sam instalirao jednu dobru radio aplikaciju gde preko nje hvatate sve radio stanice u Srbiji.Opera za android je predivna sa mnoštvo dobrih i odličnih opcija.Cena huawei-a u8110 je bagatelna tako da se može kupiti nov i to od 7000 do 10000 din.
23-10-

KUPI ILI PRODAJ
Besplatni internet oglasi za celu Srbiju !!!
http://kupiprodaj.rs

Na mreži Vlasnik i Admin

• Administrator
  • Sr. Member
    • Pogledaj profil
    • KUPI ILI PRODAJ
Odg: Huawei U8110
« Odgovor #1 poslato: 04 Decembar 2015 - 10:37:38 posle podne »
Posle četri godine rada moj Huawei U8110 nije se do sada kvario,a ima jako dobru slušalicu gde je prenos zvuka perfektan,jedino što sam mu menjao bateriju,a to je normalna stvar za četri godine korišćenja telefona.
Može da se zaključi da firma Huawei pravi dobre telefone.
KUPI ILI PRODAJ
Besplatni internet oglasi za celu Srbiju !!!
http://kupiprodaj.rs