Autor Tema: Lap Top Compaq Presario CQ 61- 310 EX  (Pročitano 994 puta)

Van mreže Bilo je časno živeti sa majkom Milevom

• Administrator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • KUPI ILI PRODAJ
Lap Top Compaq Presario CQ 61- 310 EX
« poslato: 02 Decembar 2015 - 01:45:27 posle podne »
Ovaj tekst je objavljen na Srpskom Mileva Forumu dana 02.02.2010 godine i to na starom softveru foruma.

Kupio sam ovaj laptop racunar,pisite sve sta znate o njemu.a narocito kakav mu je procesor i graficka kartica.Model: Compaq Presario CQ 61- 310 EX Procesor: AMD Athlon(tm) II dvojezgarni procesor za prenosne racunare M300 2 GHz, Level 2 cache 1 MB Takt procesora 2 GHz Memorija 4096 MB (2 x 2048 MB) Kapacitet hard diska SATA 500 GB Brzina rotacije hard diska 5400 rpm Dijagonala monitora 15.6" HP Brightview ekran visoke definicije Maksimalna rezolucija monitora 1366 x 768 Graficka kartica ATI Radeon(tm) HD 4200.Opticki uredjaji Lightscribe Super Multi DVD writer (+ /-R +/-RW) Povezivanje 3 USB 2.0 prikljucka, 1 HDMI, 1 VGA prikljucak, 1 RJ45 ethernet prikljucak,1 izlaz za slusalice, 1 ulaz za mikrofon Mreza Lan, Wireless 802.11 b/g, Bluetooth Modem nema Kamera Web kamera sa integrisanim mikrofonom.Unos Tastatura punog formata sa integrisanim numerickim tasterima Senzorska plocica sa tasterom za ukljucivanje/iskljucivanje i namenskom povrsinom za vertikalno pomeranje gore/dole Baterija 6-celijska litijum-jonska (Li-jon) baterija Operativni sistem nema,a instaliracu windows 7 Ostalo Altec Lansing zvucnici, citac memorijskih kartica.
Na osnovu kupovine toga Laptopa dobio sam na poklon windows 7 starter 32-bita za insaliranje orginalnog operativnog sistema windows 7.

Kupio sam i multifunkcionalni stampac,skener i kopir od proizvodjaca LEXMARK model x203n,u pitanju je profesionalna mrezna laserska masina izuzetne performanse koja ima visok kvalitet stampe.On je izuzetno kompaktan multifunkcijski uredjaj a ima mnostvo prednosti kao sto su jasan tekst brzo fotokopiranje,a ima intuitivni alat za skeniranje i jos mnogo topa,povezivanje na laptop je preko usb kabla i bezicno preko rutera,a ketridz za njega kosta SAMO 1500 dinara.Kupio sam ga po najnizoj ceni na trzistu,a po drugim prodavnicama u Srbiji prodaje se od 25 do 50% skuplje.

KUPI ILI PRODAJ
Besplatni internet oglasi za celu Srbiju !!!
http://kupiprodaj.rs