Autor Tema: Švaleri  (Pročitano 1219 puta)

Van mreže Bilo je časno živeti sa majkom Milevom

• Administrator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • KUPI ILI PRODAJ
Švaleri
« poslato: 29 Novembar 2015 - 10:48:09 posle podne »
Ovo je kutak za svalere.Pisite o vasim avanturama,iskustvima i o svemu sto obuhvata zivot jednog svalera.Mlada i ne poducena lica ce u ovoj temi uciti kako da osvoje srca kod zena.
KUPI ILI PRODAJ
Besplatni internet oglasi za celu Srbiju !!!
http://kupiprodaj.rs

• Administrator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • KUPI ILI PRODAJ
Odg: Švaleri
« Odgovor #1 poslato: 29 Novembar 2015 - 11:03:04 posle podne »
He he,imao sam slucajeve gde sam dvaput skakao kroz prozor kada su muzevi ulazili u svoju kucu jer su ranije dosli od planiranog dolaska.Kada sam drugi put pobegao kroz prozor od straha i nedovoljnog vremena nisam stigao da obucem farmerke i patike tako da sam kroz prozor iskocio na ulicu u gacama i majici,sva sreca sto mi je majica bila duza tako da sam sa njom pokrio gace i trcao bos do svoje kuce,ceo grad me je gledao u takvom stanju dok sam trcao prema svojoj kuci.
Tri meseca su mi se ljudi po gradu smesili,castili me picem i tapkali me po ramenu,neki su me pitali kod koje si to bio kada si ostao bez pantalona i trcao po gradu sa gacama.

Evo i druge price.Krenuo sam motorom u Sr.Mitrovicu na auto otpad da kupim neke delove,kada sam stigao pre ulaska u radionicu ugledao sam nekog dobrog polovnog mercedesa u voznom stanju,ugledao me je radnik i poceo da prilazi prema meni,zaustavio ga je gazda i on krenuo prema meni,kada mi je prisao ja sam mu rekao dobar dan kazite mi koji je ovo model i godiste mercedesa i koliko ga cenite,umesto odgovora gazda mi je rekao,ZNAM JA TEBE TI SE SVALERAS SA MOJOM ZENOM.Bio sam se sav ukocio od iznenadjenja i odgovorio sam mu,vi ste mene sigurno sa nekim pobrkali,nepravi se da nisi,znam ja da se ti u mraku vidjas sa mojom zenom Zoricom,bio je toliko naelektrisan da se nisam dalje usudio da ulazim sa njime u razgovor a bojao sam se da li ima pistolj kod sebe,sva sreca tog trenutka ga je nesto njegov radnik pozvao u radionicu,kada je usao u radionicu istog tog casa sam upalio motor i pobegao brzo kao metak iz auto otpada.Taj gazda auto otpada je za mene bio nepoznat covek jer je taj auto otpad otvorio pre par meseci,bilo mi je krivo zasto je na mene nabedio da sam svaler njegove zene jer ni njega ni njegovu zenu nisam poznavao.Doznao sam istog dana preko informacija gde on zivi i otisao sam na tu adresu i nasao se sa njegovom zenom Zoricom,tada sam je pitao,gospodjo da li vi mene znate,ona mi je odgovorila da me nezna,neznam ni ja tebe,bio sam na vasem auto otpadu i vas muz mi je rekao da sam ja tvoj ljubavnik;Zorica mi je na postupak njegov muza odgovorila,nemoj da se sikirate moj muz je teska budala i nesposoban covek i celo vreme se samo smejala.Tako sam se upoznao sa Zoricom i ona je nenajavljeno posle par dana dosla kod mene kuci i upoznala se sa mojom mamom,cesce je dolazila kod nas u goste druzeci se sa mojom mamom,pocela je da mi se nabaciva pa kada sam to video i ja sam tada poceo i njoj da se nabacivam,kresnuo sam je jer je puno lepa zena sa izvrsnim sexi telom.Dugo smo se vidjali i eto ne mojom voljom ipak sam postao švaler ženi od gazde auto otpada.
KUPI ILI PRODAJ

• Administrator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • KUPI ILI PRODAJ
Odg: Švaleri
« Odgovor #2 poslato: 29 Novembar 2015 - 11:06:13 posle podne »
Da li ste imali prilike da se svalerate na moru jer na plazi uvek ima lepi zena koje gledate u kupacim kostimima ?
KUPI ILI PRODAJ