Autor Tema: Loše poslovanje transportnog preduzeća AKS iz Šabca  (Pročitano 902 puta)

Van mreže Bilo je časno živeti sa majkom Milevom

• Administrator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • KUPI ILI PRODAJ
Loše poslovanje transportnog preduzeća AKS iz Šabca
« poslato: 18 Januar 2018 - 11:36:01 pre podne »
Evo teksta jednog građanina upućenog transportnom preduzeću AKS iz Šabca.

Evo da vam odgovorim za vašu nepoštenu ponudu jeftinijeg vašeg transporta moje robe naspram vašeg redovnog cenovnika.
Potpuno je gospođo nepošteno,nerealno da nekažem lopovski da kada sam od vas zatražio da mi omogućite vašu jeftiniju uslugu transporta moje robe nasprav vašeg redovnog  cenovnika gde ste mi na početku našeg poslovnog razgovora ponudili popust od 10 procenata naspram vašeg redovnog cenovnika i to za vaš transport moje robe,a kada sam vam ja rekao da mi je to malo i zatražijo još veći procenat popusta vi ste me tada ponizili i to tako što ste povukli i tih 10 procenata popusta i posle toga mi ponudili vašu uslugu transporta moje robe po vašem redovnom cenovniku.Tako se nepostupa sa potencionalnim budućim korisnicima tako da ste vi to uradili kao pokvarena ili nepismena osoba neupućena u posao koji radite.
Tako da u vašoj gejačkoj AKS firmi vlada veliki pokvarenluk a i lopovluk.Što se tiče lopovluka pre mesec ipo dana pošaljem ja preko vas aksa jedan karton bref kuglica nekom kupcu preko interneta,on me prevari i nepreuzme taj paket jer je u pitanju neki psihički bolesnik koji namerno poruči paket i nepreuzmega,i sad uz to čekam ja mesec dana da mi vi vratite paket i kod vaših reklamacija mi jedva vrate paket i uz to mi omogućite da neplatim taj transport paketa zbog prevare moga kupca,ali je zato neko od vaših lopova iz tog moga paketa ukrao jedno pakovanje od 4 bref wc kuglica što sam oštećen za 350 dinara,i ko će meni to sada da nadoknadi jer niko kod vas u AKS-u neće reći da je lopov i da je mene pokrao.DOKAZ:Broj pošiljke 91575001842524 Ali samo jedno znam da vam se neće isplatiti što ste mene ponizili i pokrali jer ja dobar sa  carom  interneta i vlasnik Srpskog Mileva Foruma u kojeg ću objaviti ovaj tekst koji sam uputijo vama u AKS-u.
KUPI ILI PRODAJ
Besplatni internet oglasi za celu Srbiju !!!
http://kupiprodaj.rs