Autor Tema: Ogledalo Firme  (Pročitano 910 puta)

Van mreže Inspiration2703

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Ogledalo Firme
« poslato: 25 Maj 2018 - 12:07:39 posle podne »
Pozdrav ljudi :)

Trenutno sam u fazi traženja posla i svaka informacija o nekoj firmi mi dobro dođe. Drugarica mi je preporučila sajt Ogledalo Firme (www.ogledalofirme.com) na kom se može saznati informacije o kompanijama širom Srbije, a koje anonimno postavljaju osobe zaposlene u tim kompanijama. Isto tako, spomenula mi je i da sajt ima agenta za zapošljavanje koji traži posao za vas. Ono što mene zanima, da li neko ima nekog iskustva sa tim sajtom? Da li se tu mogu naći neke korisne i zanimljive informacije? I da li se neko zaposlio upravo preko ovog sajta?

Hvala vam svima unapred!

Van mreže Rosemary

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odg: Ogledalo Firme
« Odgovor #1 poslato: 17 Avgust 2018 - 12:30:51 posle podne »
Ja koliko znam oni su samo sajt na kome možete da pogledate kakav je poslodavac, odnosno koliko su zadovoljni zaposleni, kolike su plate za koje pozicije i te vrste informacija.

A mene zanima da li neko možda zna kakve su ove agencije koje se bave izdavanjem stan na dan? Apartmani u Beogradu su imali kao neki interni konkurs do pre koji dan i drugarica mi je rekla za njih pa sam konkurisala i sad čekam da vidim da li će me zvati... Pa ako je neko radio ili zna nekoga ko je radio za njih, volela bih da mi prenese iskustva da bih znala da li da batalim odmah ili da se potrudim.