Autor Tema: Danas je veliki kurac A.K.A. Veliki petak post pred uskrs  (Pročitano 287 puta)

Van mreže Bilo je časno živeti sa majkom Milevom

• Administrator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • KUPI ILI PRODAJ
Danas je veliki kurac A.K.A. Veliki petak post pred uskrs
« poslato: 26 April 2019 - 11:55:55 posle podne »
Sve više se stvara zlih i loših ljudi koji su načinili dosta zla i mržnje prema dobrim ljudima a glume da su veliki vernici prema bogu,tako da kada sve to gledaš smučiti se život.A zanimljivo je da ti isti zli ljudi koji glume da su verni bogu i  poste na veliki petak post pred uskrs.Eto ja sam danas na veliki petak,doživeo veliku neprijatnost gde je lokalna pijačna zla žena to jest veštica Ž......ispoljila veliku mržnju što ja prodajem domaće kolače,da je mogla oterala bi me sa mog prodajnog štanda ili čak i ubila.a posle toga veštica je krenula da doručkuje ribu i stim izvrši post u ime boga.
Ako bog postoji i ako je on ljubav i pravičnost kako mu se onda nezgadi i zašto se nezastidi da u njega sve više lažno veruju zli ljudi ?
Za to mogu da postoje samo dva odgovora,prvi je bog i duhovni svet nepostoje jer su sve to izmislili ljudi,a drugi odgovor je bog i duhovni svet postoje ali zato je bog loš i zao kada dozvoljava da na zemaljskom svetu ima sve više zlih vernika koji veruju u njega.
A za taj veliki problem što sve više zlih ljudi glumi ili ne glumi da veruje u boga popove za sve to boli kurac,jer njih neintresuje ko su vernici već samo da ih ima što više radi njihove koristi gde će od njih u okviru verništva u budućnosti uvek uzimati velike pare i robu.Zato su popovi danas sve bogatiji,a imamo i  popa koji voza auto od 25000 eura.Pare kvare ljude,tako da možemo osnovano sumljati ili biti sigurni da pop koji ima sve više para stim sve više i neveruje u boga.
KUPI ILI PRODAJ
Besplatni internet oglasi za celu Srbiju !!!
http://kupiprodaj.rs