Autor Tema: Moj pokojni rođeni brat Dragan mi se češće javlja na moj mobilni telefon  (Pročitano 49 puta)

Van mreže Bilo je časno živeti sa majkom Milevom

• Administrator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • KUPI ILI PRODAJ
Moj pokojni rođeni brat Dragan mi se češće javlja na moj mobilni telefon
« poslato: 01 Februar 2020 - 09:00:29 posle podne »
Kada sam bio dete i to klinac od 13 godina tada sam doživeo veliki strah kada sam uveče vozio biciklo pored Rumskog gradskog groblja u željeznićkoj ulici,tada je iz nekog groba iskočila svetlost iz koje se čulo zveckanje lanca,ta svetlost me je vitlala sve dok se nisam dobro odaljio od groblja.

2006 godine ja i moja već sad pokojna mama Mileva smo uz pomoć radnika iz komunalca iskopali iz groba preostale kosti i lobanju od moje pokojne babe Stane a mamine mame sa razlogom da na babinom grobu izidamo od cigle porodičnu kosturnicu što smo i uradili.Naručili smo da nam limar napravi limeni sanduk u kojeg smo ja i moja mama Mileva u kapeli groblja lično našim rukama ubacivali kosti i lobanju od baba Stane,pošto to nisu hteli neodgovorni radnici Rumskog komunalca.Kad je moja majka Mileva uzela u ruke lobanju od njene majke Stane sa ciljem da je smesti u limeni sanduk tada je zaplakala i rekla majko moja,tada se ispred nas pojavila neka bela svetlost  i u njoj se pojavio lik od babe Stane,samo nas je tužno gledala i ćutala,nešto slično kao kada se gleda film u bioskopskom platnu,samo što nije bilo na platnu već na vazduhu,to je sve trajalo oko 30 sekundi i nestalo kao kada ugasimo sijalicu.

Pre sedam godina kao amater programer sam specijalnim hakerskim programom očito sve KI kodove iz svih porodičnih brojeva telefona to jest iz njihovi  orginalni SIM kartica i tako te brojeve telefona sam ubacijo u samo jednu SIM klon karticu koju koristim i dan danas u svome mobilnom telefonu.
Od svih ubačenih porodičnih brojeva telefona u toj klon SIM kartici može da bude samo jedan aktivan,tako da koji ja broj  izaberem on bude jedini aktivan.
U toj klon SIM kartici se nalazi i broj telefona od mog rođenog pokojnog brata Dragana.Da bi izabrao koji broj telefona želim da mi bude aktivan to se može uraditi SAMO  ručnom radnjom u meniju klon SIM  kartice koji se nalazi u telefonu u opciji pod nazivom STK.
Nikada mi se nije desilo jer je to nemoguće da mi se u klon SIM  kartici aktivni broj telefona automacki isključi sam od sebe i da se posle toga umesto njena uključi neki drugi broj telefona,da bi se to desilo to je moguće izvesti samo rukom pritiskajući prstom oko 15 klikova u opcijama klon SIM kartice.
Ali ipak se to čudo neviđeno desilo koje traje od 5 juna 2019 godine pa sve do danas,to je dan i mesec kada mi je brat Dragan umro 2005 godine;Češće i svakodnevno mi se dešava i to u mome mobilnom telefonu da se moj aktivni broj telefona u SIM klon kartici kojeg koristim 24 časa se sam od sebe automacki isključi i posle toga se uključi samo broj telefona od mog pokojnog brata Dragana.
Zašto se nikada do sada nije desilo da kada se automacki isključi moj aktivni broj telefona da se tada uključi neki drugi porodični broj telefona u klon SIM kartici,već se isključivo uključiva samo broj telefona od mog pokojnog brata Dragana ?
Ako se aktivni broj telefona u klon SIM kartici nemože sam od sebe automacki isključiti da bi se uključio neki drugi broj telefona već se ta radnja radi isključivo samo sa rukom po klikovima,ali zašto se ipak to čudo desi automacki gde se samo uvek isključi moj aktivni broj telefona da bi se uključijo samo  broj telefona od mog pokojnog brata Dragana ,MOŽE SE SAMO RAZJASNITI DA TO RADI KAO DUH MOJ POKOJNI BRAT DRAGAN GDE MI SE NA TAJ NAČIN JAVLJA NA MOJ MOBILNI TELEFON I TO IZ DUHOVNOGA SVETA,VEROVATNO MI NEŠTO DAJE DO ZNANJA JER POSLE TOGA MI SE ZNAJU DESITI LOŠA ILI DOBRA ZBIVANJA.

KUPI ILI PRODAJ
Besplatni internet oglasi za celu Srbiju !!!
http://kupiprodaj.rs