Autor Tema: Sve o Motorima  (Pročitano 935 puta)

Van mreže Bilo je časno živeti sa majkom Milevom

• Administrator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • KUPI ILI PRODAJ
Sve o Motorima
« poslato: 29 Novembar 2015 - 09:35:18 posle podne »
Koji model motora trenutno vozite,i da li ste do sada imali vise modela motora ? Pisite sve o motorima,vasa iskustva i znanja,da li znate nesto ili sve oko popravke na vasem motoru,gde se mogu kupiti delovi i tako dalje.

Ja sam do sada imao dva automatika i jedan apen 5,pa jawu od 275 ks sa dva cilindra i auspuha.Trenutno imam skuter a i prodajem skutere na elektricni pogon.Na motoru sam proveo pola mog zivota i nema gde sa njime nisam bio,pa cak i robu vozio na prikolici koju sam sam napravio i koja se prikaci na motor.Znam svaki motor u dusu a takodje da sve na njima i opravim,svaki motor znam da rastavim do poslednjeg dela i da ga opet sastavim.

Ja sam jedini covek u Srbiji koji sam ugradio automatik masinu od 49 ks na pony biciklo gde sam izasao u sremskim novinama jer je to bio unikat.Taj biciklo sa motorom sam prodao jednom nemcu turisti za 5000 maraka.

He he,kad se setim kada sam vozio taj biciklo sa motorom i gde god da sam se krecao svi su zastali i cudili se cudu,kakav se to zvuk cuje i kako ja to brzo vozim biciklo a da ne okrecem pedale,neki nisu ukapirali dok sam pored nji prosao o cemu se radi,a oni koji su ukapirali i videli o cemu se radi pozdravljali su me i mahali mi rukom smesuci se.Uvece u gradu nisam mogao od mladica da ostanem ziv od razni postavljeni pitanja,a cudili su se kako sam ja to napravio.
KUPI ILI PRODAJ
Besplatni internet oglasi za celu Srbiju !!!
http://kupiprodaj.rs